Genç Kadınlar Boks Milli Takımımız Çankırı’da Kampa Girecek

Genç Kadınlar Boks Milli Takımımız  Avrupa Boks Şampiyonası son etap hazırlık kampını 18 Mart – 05 Nisan 2018 tarihleri arasında Çankırı’da yapacak.

Sporcularımız  için son derece önemli olan kampın sonunda genç milliler 17-23 Nisan 2018 tarihleri arasında İtalya’da yapılacak olan Gençler Avrupa Boks Şampiyonası‘na katılacak.

Avrupa Şampiyonası‘nın aynı zamanda Gençlik Olimpiyatları kota müsabakası olması bu son etap hazırlık kampının önemini dahada artırıyor.

Kampla ilgili açıklama yapan Yıldız  Kadın Boks Milli Takım Sorumlusu ve ev sahibi Antrenör Ahmet ÇINAR; Türkiye Boks Federasyonu Başkanımız Sayın Eyüp GÖZGEÇ’in Türk Boksunu zirveye taşımak için arı gibi çalıştığını, yapılmayan projeleri  hayata geçirerek boksa yeni bir ivme kazandırdığını söyledi. Genç Kadın Boks Milli Takım kampını Çankırı’ya veren, başarı  adına bütün imkanları sporcularımıza sunan değerli Başkanımıza çok teşekkür ederiz dedi. Ayrıca Genç Kadınlar Sorumlu Antrenörü İsa DAŞTAN ve ekibini Ukrayna da kazanılan başarıdan dolayı tebrik ederek, Çankırı’daki kamp sonrası sporcularımızın katılacakları Avrupa Şampiyonası‘nda başarılar  diledi.

 

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir