EUBC 22 Yaş Altı Avrupa Şampiyonası Sonuçları | Çankırı Boks

EUBC 22 Yaş Altı Avrupa Şampiyonası Sonuçları

EUBC Under 22 European Boxing Championships 2018 Results

 

Medallists

Weight Category Medal Name Team Code
Light Fly (46-49kg) GOLD ABUMUSLIMOV Islam RUS
SILVER ALAKHVERDOVI Sarhil GEO
BRONZE OVSIANNIKOV Yevhenii UKR
BRONZE IBRAHIM OMAR Salah GER
Fly (52kg) GOLD ASENOV Daniel Panev BUL
SILVER ESCOBAR MASCUNANO  Gabriel ESP
BRONZE BENNAMA Billal FRA
BRONZE STAKHEEV Maksim RUS
Bantam (56kg) GOLD JITARU Robert Eusebi ROU
SILVER ALIEV Tayfur AZE
BRONZE ASENOV Boyan Panev BUL
BRONZE QUILES BROTONS Jose ESP
Light (60kg) GOLD ASANAU Dzmitry BLR
SILVER BATYRGAZIEV Albert RUS
BRONZE NAVERIANI Otar GEO
BRONZE BUCSA Dorin MDA
Light Welter (64kg) GOLD GURULI Lasha GEO
SILVER ERDEMIR TurgulHan TUR
BRONZE BARYSHNIK Wladislaw GER
BRONZE IOZIA Francesco ITA
Welter (69kg) GOLD SAVOSTYANOV Vladisllav RUS
SILVER FAIL Carl ENG
BRONZE PYLYPETS Maksim UKR
BRONZE ARECCHIA Vincehzo ITA
Middle (75kg) GOLD TOKARCHUK Oleksiy UKR
SILVER KHARABADZE Giorgi GEO
BRONZE SCHIERLE Silvio GER
BRONZE OSTROUMOV Mikhael ISR
Light Heavy (81kg) GOLD HREKUL Stepan UKR
SILVER CVETKOVIC Leo CRO
BRONZE BIRO Alberto-Cristian ROU
BRONZE KAZAKIS Athanasios GER
Heavy (91kg) GOLD GADZHIMAGOMED Muslim RUS
SILVER HORSKOV Serhii UKR
BRONZE MANASYAN Narek ARM
BRONZE FILIPI Toni CRO
Super Heavy (+91kg) GOLD MOUHIIDINE Aziz Abbes ITA
SILVER MILUN Marko CRO
BRONZE ABDULLAYEV Mahammad AZE
BRONZE MURAVIN Vladislav RUS
Women’s Light Fly (W45-48kg) GOLD DELISMEN Elif TUR
SILVER DEMIANENKO Yulia UKR
BRONZE TODOROVA Emi-Mari BUL
BRONZE RESZTAN Demie-Jade ENG
Women’s Fly (W51kg) GOLD CAKIROGLU Buse Naz TUR
SILVER MOULAI Romane FRA
BRONZE SMITH Ivy-Jane ENG
BRONZE VIGLASI Alexandra HUN
Women’s Bantam (W54kg) GOLD JONES Ebonie Alice lillie ENG
SILVER GORALSKA Anna POL
BRONZE LAMAGNA Giulia ITA
BRONZE NOREN Katrin SWE
Women’s Feather (W57kg) GOLD TESTA Irma ITA
SILVER COSMA Cristina ROU
BRONZE US Urguya TUR
BRONZE TAR Flora Csilla HUN
Women’s Light (W60kg) GOLD BROADHURST Amy Sara IRL
SILVER MARTUSCIELLO Francesca ITA
BRONZE LIMUKA Belinda FRA
BRONZE PITA Nikoleta GRE
Women’s Light Welter (W64kg) GOLD NICOLI Rebecca ITA
SILVER CALISKAN Sema TUR
BRONZE BARBUSINSKA Natalia POL
BRONZE STARKOVA Diana UKR
Women’s Welter (W69kg) GOLD YONUZOVA Melis Nezhoerova BUL
SILVER MARCZYKOWSKA Natalia POL
BRONZE MELESHKO Natalia UKR
BRONZE FLORIDA Monica ITA
Women’s Middle (W75kg) GOLD SURMENELI Busenaz TUR
SILVER AOIFE O Rourke IRL
BRONZE WOJCIK Elzbieta POL
BRONZE PAOLETTI Carlotta ITA
Women’s Light Heavy (W81kg) GOLD KACZMARSKA Agata POL
SILVER KARAKOLYUN Selma TUR
Women’s Heavy (W+81kg) GOLD JUHASZ Adrienn HUN
SILVER ENE Alina Gabrie ROU

 

 

Ranking by Team

Rank Team Code Boxers Victories Lost Bouts Bouts per Boxer Points Points per Boxer G S B Total
Prelims Semi finals Finals
1 TUR 18 19 5 3 15 42 2.3 38 2.1 3 3 1 7
2 RUS 10 17 4 3 7 31 3.1 34 3.4 3 1 2 6
3 ITA 17 16 4 3 14 37 2.2 33 1.9 3 1 5 9
4 UKR 15 16 4 2 13 35 2.3 30 2.0 2 2 4 8
5 BUL 12 11 2 2 10 25 2.1 21 1.8 2 2 4
6 GEO 8 12 3 1 7 23 2.9 21 2.6 1 2 1 4
7 GER 14 16 14 30 2.1 16 1.1 4 4
8 ROU 15 8 2 1 14 25 1.7 15 1.0 1 2 1 4
9 ENG 6 7 2 1 5 15 2.5 14 2.3 1 1 2 4
10 CRO 7 9 2 7 18 2.6 13 1.9 2 1 3
11 POL 14 5 2 1 13 21 1.5 12 0.9 1 2 2 5
12 AZE 10 10 1 10 21 2.1 12 1.2 1 1 2
13 BLR 9 6 1 1 8 16 1.8 11 1.2 1 1
14 FRA 11 9 1 11 21 1.9 11 1.0 1 2 3
15 IRL 9 2 2 1 8 13 1.4 9 1.0 1 1 2
16 ARM 7 8 7 15 2.1 8 1.1 1 1
17 ESP 11 4 1 11 16 1.5 6 0.5 1 1 2
18 ISR 3 6 3 9 3.0 6 2.0 1 1
19 HUN 13 2 1 12 15 1.2 5 0.4 1 2 3
20 MDA 8 5 8 13 1.6 5 0.6 1 1
21 GRE 3 3 3 6 2.0 3 1.0 1 1
22 ALB 3 3 3 6 2.0 3 1.0
23 BEL 7 2 7 9 1.3 2 0.3
23 FIN 3 2 3 5 1.7 2 0.7
23 SRB 8 2 8 10 1.3 2 0.3
26 SWE 3 1 3 4 1.3 1 0.3 1 1
27 LAT 2 1 2 3 1.5 1 0.5
27 NED 2 1 2 3 1.5 1 0.5
29 AUT 5 5 5 1.0
29 BIH 1 1 1 1.0
29 CZE 6 6 6 1.0
29 EST 2 2 2 1.0
29 KOS 2 2 2 1.0
29 LTU 8 8 8 1.0
29 MKD 3 3 3 1.0
29 MON 1 1 1 1.0
29 SVK 3 3 3 1.0

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir